Reagon Haxhiu për familjaren e tij: Tuana shtatë vjeçare vd iq në duart e atyre që duhej ta shpëtonin

HomePolitike

Reagon Haxhiu për familjaren e tij: Tuana shtatë vjeçare vd iq në duart e atyre që duhej ta shpëtonin

Deputeti i PDK’së, Bekim Haxhiu-Kamishi, është shprehur i pikëlluar me rastin e vde kjes së 7 vjeçares Tuana Haxhiu, të cilën e kishte edhe familjare, shkruan Gazeta Lajmi
Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Haxhiu ka shprehur ngushëllime dhe dhimbje për viktimën.

E dhimbshme vdekja e voglushës 7-të vjeçare Tuana Haxhiu.Sot kur spitalet tona janē të mbushura me pacientë me…

Posted by Bekim Haxhiu on Wednesday, August 5, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0