Reagon Buzhala për su lmin ndaj Valon Sylës: Qysh nuk dul dikush me rreh dikë që e ka vjedhur buxhetin e Kosovës

HomeAktualitet

Reagon Buzhala për su lmin ndaj Valon Sylës: Qysh nuk dul dikush me rreh dikë që e ka vjedhur buxhetin e Kosovës

Gazetari Berat Buzhala ka reaguar pas su lm it fiz ik ndaj analistit dhe gazetarit, Valon Syla.
Buzhala përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se Syla u su lm ua për shkak të mendimin ndryshe.
Ai tutje thotë se Syla nuk ka rrë nuar të ardhmen e askujt.

Postimi i plotë:

Qysh nuk dule kerkush me e rre he dikend qe e ka vjed he buxhetin e Kosoves, po dikend qe mendon ndryshe prej teje?
Valon Syla nuk jau ka rre nu te ardhmen juve dhe familjeve te juaja. Su l m qy qar.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0