”Qartet” Dafina Zeqiri kapet me komentuesin që e ofendon

HomeShowbiz

”Qartet” Dafina Zeqiri kapet me komentuesin që e ofendon

Dafina Zeqiri vazhdimisht është shfaqur si përkrahëse e komunitetit LGBT dhe herë pas here shfaq mbështetjen e saj ndaj kësaj kategorie.
Kujtojmë se në videoklipin “Aman” të publikuar dy muaj më parë, ajo erdhi me mesazhin e koduar që fshihet pas make up-it të këngëtares dhe lidhet me muajin e komunitetit LGBT.

Së fundmi ajo ka publikuar dy foto në Instagram me dy mikeshat e saj njëra prej të cilave është transgjinore.
Mirëpo, fatkeqësisht ajo është përballur edhe me komente negative.
Komentuesi ka shkruar “Si ka mundësi gjithë femrat më të mira rrinë me këto pederat.” Mirëpo, Dafina nuk ia ka përtuar një pëgjigje, duke iu kthyer: “Pedera jeni ju që shkruani komente të tilla, qata kërkush sjau rras. Idiot!”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0