Publikohet video kur Tayna këndonte në Talent Show para se të bëhej e famshme

HomeShowbiz

Publikohet video kur Tayna këndonte në Talent Show para se të bëhej e famshme

Tayna është kthyer në një nga reperet më të dashura për shqiptarët dhe talenti i saj është mjaft i dukshëm.

Sukseset e Taynës kanë qenë të shumta këto vitet e fundit, duke e kthyer atë një ndër më të paguarat në Shqipëri.

Por para se të bëhej e famshme, ajo mesa duke ka qenë fanse e Soni Malaj, një nga këngëtaret më të talentuara dhe që ka inspiruar shumë breza.

Dikur Tayna ka marrë pjesë në një talent show dhe ka zgjedhur të këndojë këngën e Sonit “Ndarja”. Këtë video e ka shpërndarë një fanpage e reperes, ku duket mjaft ndryshe nga çfarë është sot.

Tani Tayna shihet më e kuruar se kurrë dhe bën një jetë mjaft luksoze.

Do ishte një surprizë mjaft e bukur nëse Soni dhe Tayna do vinin me një bashkëpunim në të ardhmen!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0