Publikohet harta e ndarjës së Kosovës, profesori zbulon edhe një arsyje pse u formua qeveri tjetër

HomeAktualitet

Publikohet harta e ndarjës së Kosovës, profesori zbulon edhe një arsyje pse u formua qeveri tjetër

Profesori universitar, Enver Bytyçi përmes një postimi në facebok ka bërë publike një hartë e cila tregon një ndarje të Kosovës.

Sipas Bytyçit kjo ndarje ka qenë edhe arsyja e rrëzimit të qeverisë Kurti dhe formimi i qeverisë Hoti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0