Pse UNICEF dhe HANDIKOS “dhuruan” 120 karroca për deputetët?

HomePolitike

Pse UNICEF dhe HANDIKOS “dhuruan” 120 karroca për deputetët?

Një pjesë e sheshit “Skënderbeu”, u mbush me karroca.

120 të tilla së bashku me nga një çantë, janë vendosur si instilacion i organizuar nga zyra UNICEF dhe Handikos,

Me to po kërkohet më shumë punë për këtë kategori.

Zëdhënësi i UNICEF-it për Kosovë, Dren Rexha, po tërheq vërejtjen se edhe në kohë pandemie duhet kujdes për fëmijët me aftësi të kufizuara.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0