Provokon Rita Ora, pozon krejtësisht e zhveshur para pasqyrës

HomeShowbiz

Provokon Rita Ora, pozon krejtësisht e zhveshur para pasqyrës

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, tash e sa kohë ka dëshmuar se ka një vend të veçantë në industrinë muzikore.

Kjo pasi që nga performanca e parë, ka arritur të rrëmbejë zemrat e miliona fansave, të cilët e përkrahin në secilin hap të jetës.

Pozat tërheqëse dhe provokuese nuk janë shumë të vështira për tu realizuar nga ajo, pasi edhe posedon tipare mjaft unike.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Rita nuk ka lënë askënd indiferent, duke iu ofruar mundësinë fansave të saj të shohin pjesë të zhveshura nga ajo.

“Pasi bëra grimin vet, u desh t’iu tregoja. Mendoj që nuk kam më e mira në këtë fushë, por më pëlqen ta bëj këtë gjë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Ndonëse e ka cilësuar si një makijazh amatoresk, por ndjekësit e këngëtares kanë mbetur me gojëhapur nga kjo paraqitje e saj, përcjell Telegrafi.

Por, çka e bën edhe më perfekte dukjen, është zhveshja e saj në pjesën e sipërme, ku me anë të dorës ka mbuluar pjesët intime.

https://www.instagram.com/p/CB8rLe4DABR/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0