Profesori ndërkombëtar: Isa u lodh duke luftuar për hatër të Hashimit kundër Vjosës!

HomePolitike

Profesori ndërkombëtar: Isa u lodh duke luftuar për hatër të Hashimit kundër Vjosës!

Janë publikuar sondazhet e PNUD dhe USAID, me të cilat u pa një përkrahje e jashtëzkonshme për partinë e LVV gjithashtu edhe për kryetaren e kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani.

Ky sondazh ngjalli reagime të mëdha tek disa nga liderët e vendit tonë duke përfshirë këtu edhe kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa duke mos u pajtuar me këtë sondazh dhe duke e parë jo të drejtë.

Në lidhje me këtë reagim të Mustafës, profesori Enver Bytyçi përmes një postimi në facebok ka reaguar duke shkruar që është mërzitur profesori prej këtij sondazhi edhe më shumë u lodh duke luftuar për hatër të Hashimit kundër Vjosës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0