Prishtinë, futet me maskë e me ar më për të vjedhur, konsumatori i vërsulet dhe e largon nga marketi

HomeAktualitet

Prishtinë, futet me maskë e me ar më për të vjedhur, konsumatori i vërsulet dhe e largon nga marketi

Një rast i çuditshëm i tentim-vjedhjes ka ndodhur sot në një market në Prishtinë.

Në një video të kapur nga kamerat e sigurisë të cilën e ka postuar faqja “Vrojtuesit e Lagjes – Prishtinë” shihet një person i armatosur që ka hyrë për të vjedhur në një market në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

Teksa hajduti drejton armën kah punëtori i marketit, një konsumator i vërsulet atij dhe e ndjek jashtë marketit. /Lajmi.net/

Një rast i çuditshëm i tentim-vjedhjes ka ndodhur sot në një market në Prishtinë.

Ne nje supermarket ne Prishtine sonte.

Posted by Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë on Tuesday, September 1, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0