Prezantuesi përlotet gjatë emisionit live ; Fero heq dorë nga muzika

HomeAktualitet

Prezantuesi përlotet gjatë emisionit live ; Fero heq dorë nga muzika

Në “Mbrëmjet e Lajmeve” u dha lajmi që Fero ka hequr dorë nga muzika, lajm i konfirmuar nga vet rap artisti.

Një lajm të tillë sigurisht nuk është pritur nga raperi i njohur Fero, i cili ka krijuar një karrierë të suksesshme deri më tani si dhe i cili pëlqehet nga një audiencë e madhe.

Në “Mbrëmjet e Lajmeve” u dha lajmi që Fero ka hequr dorë nga muzika, lajm i konfirmuar nga vet rap artisti.

Një lajm të tillë sigurisht nuk është pritur nga raperi i njohur Fero, i cili ka krijuar një karrierë të suksesshme deri më tani si dhe i cili pëlqehet nga një audiencë e madhe.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0