Presidenti Donald Trump me videomesazh, tregon se si e ka gjendjen

HomeAktualitet

Presidenti Donald Trump me videomesazh, tregon se si e ka gjendjen

Presidenti i ShBA-ve, Donald Trump ka postuar një video në Twitter ku ka treguar për gjendjen e tij me koronavirus.
Trump u shprehë se është shumë mirë dhe se do të kthehet shumë shpejtë për të përfunduar fushatën zgjedhore, transmeton Indeksonline.
Ai falënderoj të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë këtyre ditëve dhe me optimizëm tah se do ta mposhtim koronavirusin./Indeksonline/

Presidenti i ShBA-ve, Donald Trump ka postuar një video në Twitter ku ka treguar për gjendjen e tij me koronavirus.
Trump u shprehë se është shumë mirë dhe se do të kthehet shumë shpejtë për të përfunduar fushatën zgjedhore, transmeton Indeksonline.
Ai falënderoj të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë këtyre ditëve dhe me optimizëm tah se do ta mposhtim koronavirusin./Indeksonline/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0