Politikani zviceran mahnitet nga Vjosa Osmani: Është një udhëheqëse e vërtetë

HomeAktualitet

Politikani zviceran mahnitet nga Vjosa Osmani: Është një udhëheqëse e vërtetë

Politikani zviceran, Cédric Wermuth gjatë ditës së sotme priti në takim u.d Presidenten, Vjosa Osmanin, shkruan Indeksonline.
Ai tha se ishte i mahnitur nga aftësia e saj e analizës, qartësia në vizionin politik dhe energjinë që e ka për punën e vet.
Po ashtu Wermuth shtoi se Osmani është një udhëheqëse e vërtetë dhe një model për të gjithë.
“Ne gjithmonë do të jemi me ju duke luftuar në anën e popullit kosovar“, tha ai.

“Ne gjithmonë do të jemi me ju duke luftuar në anën e popullit kosovar“, tha ai.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0