Policia kërkon ndihmë nga qytetarët në identifikimin dhe arrestimin e këtij personi

HomeAktualitet

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët në identifikimin dhe arrestimin e këtij personi

Policia e Kosovës, me autorizim nga Prokuroria ka kërkuar ndihmë nga qytetarët e Kosovës në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e një personi të dyshuar.

I njëjti kërkohet nën dyshimin për përfshirje në “vjedhje të rën da” dhe raste të tjera,transmeton Indeksonline.

“Për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarit, mund të kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192 (pa pagesë)”, thuhet në njoftim

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0