Po peshkonte dhe vjen ariu: burri rri pa lëvizur, por fundi është i papritur

HomeAktualitet

Po peshkonte dhe vjen ariu: burri rri pa lëvizur, por fundi është i papritur

“Isha duke peshkuar salmon të kuq në Alaskë. Një ari më ka marrë gjahun. Megjithatë, askush nuk është dëmtuar”.

Kjo është dëshmia e autorit të kësaj videoje që, teksa peshkonte, e ka parë veten përballë një ariu.

Ka qëndruar pa lëvizur, për të mos trembur kafshën që, në fund, i ka vjedhur gjahun.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0