Plu mbi i ka prekur shtyllën kurrizore, 4 orë në operacion. Ky është shqiptari që ju bë at entat në Romë

HomeAktualitet

Plu mbi i ka prekur shtyllën kurrizore, 4 orë në operacion. Ky është shqiptari që ju bë at entat në Romë

Identifikohet shqiptari që ju bë at entat me ar më zj arri mëngjesin e sotëm në një plazh në Romë të Italisë.

Bëhet fjalë për shtetasin S.S, 38 vjeç, me precedent të mëparshëm pe nal dhe sapo ishte liruar nga masa e arr estit shtëpiak.
38-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin “San Camillo” në Romë ku i është nënshtruar një operacioni për nxjerrjen e pl umbit në zonën cer vikale. Operacioni ka zgjatur katër orë. Plumbi i ka prekur shtyllën kurrizore. Nga ana e policisë po hetohen të gjitha pistat.

Si ndodhi ngjarja
Një e sht ënë me ar më zjarri tr onditi pushuesit. Dy burra mbërritën pranë plazhit, në lartësinë e uzinës së Bora Bora, me një motor, me fytyrat e mbuluara.
Njëri prej tyre zbriti me ar më në dorë, hyri në plazh dhe gjuajti drejt shqiptarit i cili po kalonte të dielën buzë detit. I pla gosuri, në gjendje të rëndë, u dërgua menjëherë me helikopter në spital.

Dy ate ntatorët u larguan me shpejtësi. Policia po merr në pyetje dëshmitarët për të rënë në gjurmët e autorëve.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0