Personazhi i njohur shqiptar i ofroi 1 milionë euro për të kaluar një natë bashkë, Mihrije Braha tregon si reagoi bashkëshorti i saj kur e zbuloi

HomeAktualitet

Personazhi i njohur shqiptar i ofroi 1 milionë euro për të kaluar një natë bashkë, Mihrije Braha tregon si reagoi bashkëshorti i saj kur e zbuloi

Këngëtarja Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi të ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ kanë bërë publike shumë detaje të reja nga jeta e tyre private.

Në një rrëfim si asnjëherë më parë, Mihrija zbuloi si refuzoi ofertën 1 milionë euro për një natë dhe reagimin e bashkëshortit të saj kur mësoi lajmin.

Ester Bylyku: A të ka n gacmuar ndonjëherë, një mashkull i famshëm i shoë bizit shqiptar, pa dijeninë e Naimit?

Mihrije Braha: Ka qenë një ofertë 1 milionë dollarëshe, një natë në një ishull. Është shumë i njohur, dhe është shqiptar. Më e bukura, është se pas kësaj telefonate, mora menjëherë Naimin dhe i thash cfarë ndodhi. Ai filloi të më tallte e të bënte shaka duke më thënë: ‘Më ke humbur 1 milionë dollarë. Këtë ma ka përmendur 2 muaj e gjysmë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0