Përfundon tubimi i thirrur nga VV-ja, pa incidente dhe me muzikë

HomeAktualitet

Përfundon tubimi i thirrur nga VV-ja, pa incidente dhe me muzikë

Pas fjalimeve të disa figurave kryesore të Lëvizjes Vetëvendosje ka përfunduar tubimi i thirrur nga kjo parti.Ky tubim ishte i qetë, pa incidente dhe me muzikë megjithëse nga Amabasada Amerikane në Prishtinë kishte paralajmërime se mund të shkaktohej kaos.Në këtë tubim morën pjesë dhjetra aktivistë dhe simpatizantë të kësaj partie si dhe këndoi grupi” Troja”

Ky organizim u mbajt për nder të 21 vjetorit të çlirimit dhe 15 vjetorit të formimit të VV-së, raporton GazetaLajmi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0