Përfshihet nga zj arri një barnatore në Prishtinë

HomeAktualitet

Përfshihet nga zj arri një barnatore në Prishtinë

Një barnatore në lagjen “Dardania” në Prishtinë është përfshirë nga flakët.

Policia dhe zjarrfikësit janë parë në vendin e ngjarjes. Ata kanë larguar banorët nga ndërtesa dhe lokalet përreth dhe po mundohen ta fikin zjarrin.

Ende nuk është bërë e ditur se çfarë mund ta ketë shkaktuar zjarrin.

Një barnatore në lagjen “Dardania” në Prishtinë është përfshirë nga flakët.

Policia dhe zjarrfikësit janë parë në vendin e ngjarjes. Ata kanë larguar banorët nga ndërtesa dhe lokalet përreth dhe po mundohen ta fikin zjarrin.

Ende nuk është bërë e ditur se çfarë mund ta ketë shkaktuar zjarrin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0