Për shkak të këtij teksti, Naser Qeli mbrëmë në mesnatë theu derën e Gazetës Express dhe kër cënoi stafin me vr asje

HomeAktualitet

Për shkak të këtij teksti, Naser Qeli mbrëmë në mesnatë theu derën e Gazetës Express dhe kër cënoi stafin me vr asje

Menaxheri dhe burri i këngëtares Aida Doçi, Naser Qeli, në orët e vona të së shtunës ka thyer dyert e Gazetës Express dhe është futur brenda redaksisë.
Ai për shkak të një teksti ku Gazeta Express ka raportuar për ish-gruan e tij, ka kër cënuar gazetarët e Gazetë Express me vra sje.
Naser Qeli pavarësisht insistimit të gazetarëve për t’u qetësuar, ka refuzuar dhe ka kërc ënuar në vazhdimësi. Madje ka përmendur edhe ar mën e zjarrit.
Gazeta Express ka njoftuar edhe Policinë e Kosovës në lidhje me rastin. /Express/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0