Pensionohet profesori Milazim Krasniqi: Shpër then në lot pas befasisë që ia bënë fëmijët live

HomeAktualitet

Pensionohet profesori Milazim Krasniqi: Shpër then në lot pas befasisë që ia bënë fëmijët live

Profesori universitar, Milazim Krasniqi, është pensionuar pas punës së tij shumëvjeçare në Universitet.

Ai kishte qenë i ftuar në Frontal dhe kishte pranuar të shkonte në emision për të analizuar situatën politike në vend, por në fakt ai nuk e dinte se ideja e kësaj ftese ishte befasia e përgatitur nga stafi i emisionit Frontal dhe Departamentit të Gazetarisë në UP.
Prezenca e tij në emision përkonte me ditëlindjen e 65’të që është edhe mosha e pensionimit.

Për Krasniqin ka qenë e papritur ajo çka iu servua në emision.

Madje në një moment ai ka filluar të qajë kur në ekran është shfaqur Memli Krasniqi të cilin nuk e kishte parë që nga koha kur ky i fundit u prek nga Covid 19.

Shikoni më poshtë videon dhe emocionet e shumta që ka sjell kjo befasi për Krasniqin.

https://video.gjirafa.com/milazim-krasniqi-mp4

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0