Pas zërave për përqarje në LVV, shfaqen bashkë në publik Albin Kurti e Glauk Konjufca

HomeAktualitet

Pas zërave për përqarje në LVV, shfaqen bashkë në publik Albin Kurti e Glauk Konjufca

Këshilltari i Ministrit të Punëve të Jashtme në Detyrë, Ilir Kërçeli ka postuar një foto në rrejtin social facebook ku shihen së bashku dy figurat k

Populli me Albin Kurtin? “Bombardohet” me komente pozitive: “Legjendë e gjallë, bravo, me ty deri t’i largojmë te gjithe
Dy të vdekur nga shembja e dheut në Minierën e Artanës
150 persona kthehen sot nga SHBA-ja, vendosen në karantinë vetëm 7 ditë

Këshilltari i Ministrit të Punëve të Jashtme në Detyrë, Ilir Kërçeli ka postuar një foto në rrejtin social facebook ku shihen së bashku dy figurat kryesore të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe Glauk Konjufca .Kjo fotografi e tyre së bashku vjen pas zërave të fortë se në Lëvizjen Vetëvendosje ka përqarje.Këto zëra u thelluan edhe më tepër kur Ministri në Detyrë i Punëve të Jashtme doli hapur kundër këshilltarit të Kryeministyrit në Detyrë , Shkëlzen Gashit, rreth deklaratev të tij për UCK-në.

Mungesa e Konjufcës u vërejt edhe në mbledhjen e fundit të Lëvizjes Vetëvendosje.Kjo është fotografia e parë së bashku pas disa ditësh, e Albin Kurtit dhe Glauk Konjufcës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0