Pas Hotit edhe Driton Selmanaj infektohet me COVID-19

HomePolitike

Pas Hotit edhe Driton Selmanaj infektohet me COVID-19

Pas Hotit edhe Driton Selmanaj infektohet me COVID-19

I hjith stafi i kryeministrit Hotit është në vetë izolim prej kur ai ka dal pozitiv në testin për covid.shkruan GazetaLajmi.

Sot ka njoftuar edhe zv.kryeministri Selmanaj se ka dal pozitiv në testin për COVID.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ain ë faqen e Facebook-ut.

Ky është postimi i plotë:

Të nderuar,
Dje e kam bërë testin për covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv. Specialistët shëndetësor po më thonë që jam a-simptomatik. Nga momenti i testimit jam izoluar dhe kështu jam i detyruar të qëndroj edhe për dy javët e ardhshme.
Do përpiqem që të gjitha obligimet e punës ti kryej nga shtëpia.
Driton Selmanaj

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0