Paraqitja e Anitës për ditëlindjen e motrës që i kushtoi 3400 euro

HomeShowbiz

Paraqitja e Anitës për ditëlindjen e motrës që i kushtoi 3400 euro

Anita shpenzon goxha shumë për veshmbathje.

Ditë më parë, Lola Haradinaj festoi ditëlindjen, me këtë rast kishte organizuar festë në Shqipëri, shkruan Gazeta Lajmi.

Natyrisht që në atë ndejë nuk mungoi as Anita, e cila zgjodhi të vishej me pantallona të shkurtër e xhaketë.

Ani pse në dukje ky kostum dukej i thjeshtë, veshja dhe aksesorët në këtë ditë asaj i kushtuan mbi 3400 euro.

Sipas “What they wearin”, xhaketa e “Zadig & Voltaire”, kushtoi 550 euro, ndërsa pantallonat nga e shkurtër nga po e njëjta markë kushtuan 350 euro.

Bluza i kushtoi 220 euro, ndërsa këpucët e “Bottega Veneta” kapin shifrën 910 euro. Po ashtu, qaforja e brendit “Chanel” kushton hiç më pak se 1.379 euro.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0