Pamje apokaliptike nga cikloni në Greqi (VIDEO)

HomeAktualitet

Pamje apokaliptike nga cikloni në Greqi (VIDEO)

Moti i keq po bën kërdinë në Greqi. Pamje të tjera apokaliptike janë publikuar në rrjete sociale e mediat helene, ku shihet se shiu dhe valët e mëdha kanë goditur frikshëm ishullin e “Hydrës”.

Shirat e mëdha i kanë kthyer rrugicat dhe portin në një liqen. Në videot e publikuara nga, uji nga shiu i madh përshkon rrugicat e ishullit si një përrua, duke përfunduar në det me dyqanxhinjtë që nxitojnë për të mbrojtur pronën e tyre.
Vëllimi i shiut dhe intensiteti i erërave i kanë frikësuar vendasit, pasi siç shihet, ashpërsia e motit ka shkulur edhe pjergullat!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0