1 3 4 5 6 7 263 50 / 2625 POSTS
Gjermania nis donacionet për Kosovën për luftimin e virusit COVID-19!

Gjermania nis donacionet për Kosovën për luftimin e virusit COVID-19!

Ambasadori gjerman i sapoardhur në Prishtinë, Jorn Rohde, ka ndarë donacionin e radhës të shtetit gjerman dhënë Ministrisë së Shëndetësisë në Kosovë. [...]
Deputetët e Serbisë bënë betimin, shqiptarët me tre përfaqësues

Deputetët e Serbisë bënë betimin, shqiptarët me tre përfaqësues

Serbia fitoi sot përbërjen e re të Kuvendit Popullor. Me këtë rast u vërtetua mandati i të 250 deputetëve të zgjedhur. Deputetët pas kësaj bënë betimi [...]
Ky shtet ua gjen “ilaçin” personave që nuk e respektojnë karantinën – GPS

Ky shtet ua gjen “ilaçin” personave që nuk e respektojnë karantinën – GPS

Disa udhëtarëve që arrijnë në Singapor do t’u kërkohet që të vendosin pajisje elektronike për monitorimin e lokacionit për t’u siguruar se ata po i re [...]
Festa e çmendur për personin e veçantë të Morena Tarakut

Festa e çmendur për personin e veçantë të Morena Tarakut

Morena Taraku ka ndarë pamje nga një festë që është organizuar për një person shumë të veçantë për të. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Tar [...]
E pasura Arta Elezaj me çantë sikurse të Melania Trump, që kushton mbi gjashtë mijë euro

E pasura Arta Elezaj me çantë sikurse të Melania Trump, që kushton mbi gjashtë mijë euro

Aktorja dhe njëherësh modelja, Arta Elezaj, njihet për jetën luksoze që bën në përgjithësi. Ajo është aktive në rrjete sociale, ku edhe publikon pë [...]
“Nuk më interesojnë paratë”, rrugëtimi i pabesueshëm i portierit të Arsenalit që po bën xhiron e botës

“Nuk më interesojnë paratë”, rrugëtimi i pabesueshëm i portierit të Arsenalit që po bën xhiron e botës

Arsenali ka fituar mbrëmë FA Cup – pasi mposhti Chelsean në finale me rezultatin 2:1.Christian Pulisic e dërgoi Chelsean në avantazh pas vetëm pesë mi [...]
Infermierja shtrydhë djersët nga puna me pacientët me COVID-19

Infermierja shtrydhë djersët nga puna me pacientët me COVID-19

Infermierët e Kosovës pothuajse që 6 muaj janë në vijën e parë të frontit në luftë me COVID-19. Skena si kjo që po e shihni tashmë nuk janë të rralla. [...]
Vajza e Lutfi Hazirit super e zjarrtë, fotografitë e fundit u lënë pa fjalë!

Vajza e Lutfi Hazirit super e zjarrtë, fotografitë e fundit u lënë pa fjalë!

Shpesh herë i kemi parë teksa komentohen për dukjen e tyre, e më së miri njihen si vajzat e Lutfi Hazirit. Këtë herë njëra prej tyre ka zgjedhur të p [...]
Arrihet më në fund marrëveshja mes klubeve, Sancho rikthehet në Angli për një shumë rekorde

Arrihet më në fund marrëveshja mes klubeve, Sancho rikthehet në Angli për një shumë rekorde

Jadon Sancho më në fund është i lumtur, pasi do të rikthehet në vendlindje dhe të luaj në Ligën Premier. Ylli anglez prej kohësh ka kërkuar nga D [...]
Thaçi: Kryeministrit Hoti i uroj ta kalojë sa më lehtë dhe të shërohet sa më shpejtë nga COVID-19

Thaçi: Kryeministrit Hoti i uroj ta kalojë sa më lehtë dhe të shërohet sa më shpejtë nga COVID-19

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka uruar shërim të shpejtë Kryeministrit Avdullah Hotit, pas infektimit me COVID-19. Thaçi u ka bërë thirrje qyt [...]
1 3 4 5 6 7 263 50 / 2625 POSTS