Pacolli me video motivuese: Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte!

HomeAktualitet

Pacolli me video motivuese: Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte!

Kryetari i AKR-së dhe biznesmeni Behgjet Pacolli, pak minuta më parë ka shpërndarë një video motivuese në Facebook ku tregon jetën e tij të varfër dhe arritjen e sukseseve.Pacolli tregon fillimet e tij prej një djali të varfër nga fshati i cili arriti të kapë majat e suksesit në botë pasi guxoi të ëndërronte.
“Mirëmëngjesi miq. Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte, do ta quaja këtë video të shkurtër. Ndoshta motivon dikë? ” shkruan Pacolli në Facebook raporton Gazeta Blic.

Postimi i plotë:

Jeta ime në 40 sekonda

Mirëmëngjesi miq. Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte, do ta quaja këtë video të shkurtër. Ndoshta motivon dikë? ⭐

Posted by Behgjet Pacolli on Monday, June 1, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0