Pa asnjë arsye, Hoti shkarkon drejtorin e Doganës dhe Atk-së

HomeAktualitet

Pa asnjë arsye, Hoti shkarkon drejtorin e Doganës dhe Atk-së

Pas shkarkimit të drejtorit të Policisë, Rashit Qalaj, janë shkarkuar edhe drejtori i doganës dhe i ATK-së.

Ballkani.info mëson se kryeministri Avdullah Hoti e ka shkarkuar edhe drejtorin e ATK-së, Ilir Murtezaj dhe ushtruesin e detyrës së Doganës, Ibrahin Xhaka.

Ky është shkarkimi i tretë brenda ditës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0