Osmani: Çdo të shtunë në sofrën time ka fli dhe krelanë me duqa

HomeAktualitet

Osmani: Çdo të shtunë në sofrën time ka fli dhe krelanë me duqa

Ushtruesja e detyrës së Presidentes, Vjosa Osmani, ka treguar shumëçka rreth karrierës politike dhe jetës personale.

Nga pozita si Presidente në detyrë e deri tek ajo si nënë, Osmani i tregoi të gjitha.

Ajo ka thënë se çdo të shtunë në shtëpinë e saj gatuhet fli dhe krelanë me duqa.
Ajo në këtë intervistë ka treguar nëse i kanë dhënë ndërkombëtaret direktiva, çfarë do t’ju thoshte qytetarëve të Kosovës, a po mendon të bëhet sërish nënë, cili ka qenë momenti më i rëndësishëm në jetën e saj dhe cili më qesharak në Kuvend, sa është patriote?

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0