Një person mbetet në shtyllë elektrike, në fshatin Bërnicë të Prishtinës, kjo është gjendja e tij

HomeAktualitet

Një person mbetet në shtyllë elektrike, në fshatin Bërnicë të Prishtinës, kjo është gjendja e tij

Një person mbetet në shtyllë elektrike, në fshatin Bërnicë të Prishtinës
Një person ka mbetur në një shtyllë elektrike, teksa ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Rasti ka ndodhur në fshatin Bërnicë të komunës së Prishtinës.
Rastin në fjalë është konfirmuar edhe nga zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

“Rreth orës 19:30 policia është njoftuar se në fshatin Bërnicë-Prishtinë, një person ka mbetur në një shtyllë elektrike. Janë njoftuar edhe ekipet emergjente mjekësore, KEDS-i dhe zjarrfikësit së bashku me ekipet e tjera që janë në vend-ngjarje”, tha Krasniqi.

Informacionet e tjera do të bëhen të ditura ndërkohë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0