Një muaj pasi konfirmoi se është në lidhje dashurie, Morena Taraku sërish ‘single’?

HomeShowbiz

Një muaj pasi konfirmoi se është në lidhje dashurie, Morena Taraku sërish ‘single’?

Ka më shumë se një muaj që Morena Taraku përmes një postimi të bërë në Instagram konfirmoi se është në lidhje dashurie, shkruan Gazetalajmi.

Këngëtarja u shpreh se ishte në lidhje dhe e lumtur.

Por, duket se shumë shpejt gjërat kanë ndryshuar!Në një postim të bërë ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një thënie e cila thotë:

“Të jesh beqare nuk do të thotë të jesh e dobët. Do të thotë që ju jeni mjaft e fortë për të pritur atë që meritoni.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0