Një femër raporton në polici: Një person i panjohur më ka dhu nuar në veturë në Lipjan…

HomeAktualitet

Një femër raporton në polici: Një person i panjohur më ka dhu nuar në veturë në Lipjan…

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar për një rast dhunimi në Lipjan.

Një femër ka njoftuar policinë se një person i panjohur e ka dhunuar atë në veturën e tij, shkruan IndeksOnline.

“Lipjan 29.06.2021 – 12:00. Viktima femër kosovare ka informuar se një persona i pa njohur me forcë e kishte marr në veturën e tij dhe më pas e kishte dhunuar. Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës./IndeksOnline/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0