Nis takimi Hoti – Basha në Qeveri

HomePolitike

Nis takimi Hoti – Basha në Qeveri

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sot po qëndron në vizitë zyrtare në Kosovë, raporton Gazeta Lajmi.
Basha ka arritur në Qeveri të Kosovës ku do të takohet me kreun e ekzekutivit, Avdullah Hotin.

Pas takimit Basha dhe Hoti do të flasin në konferencë për media.

Kreu i PD’së sot gjatë ditës do të takohet edhe me liderë tjerë në vend

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0