Nis edhe një përplasje mes Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanajt

HomePolitike

Nis edhe një përplasje mes Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanajt

Nis edhe një përplasje mes Vjosa Osmanit dhe Driton Selmanajt

E MARTE12 MAJ

Nis edhe një përplasje mes Vjosa Osmanit dhe Driton SelmanajtShare Button Gazeta BlicKryetari i Komisionit për Legjislacion, Driton Selmanaj pas mbledhjes së këtij komisioni ka thënë se ata nuk trajtojnë çështje që kanë përfunduar në gjykatë.”Në si Komision nuk trajtojmë çështjet e përfunduara gjyqësore”.

”Ne si komision vendosëm t’i japim një përgjigje kryetares ku i thamë që ”respekto ligjet dhe vepro në bazë të mandatin që keni”.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0