Ngjarja e rëndë, përcillet për në banesën e fundit 19 vjeçari që u mbyt në rezervuar (Foto)

HomeAktualitet

Ngjarja e rëndë, përcillet për në banesën e fundit 19 vjeçari që u mbyt në rezervuar (Foto)

Një 19-vjeçar i identifikuar si Sejmir Bajrami, u mbyt pasditen e djeshme në rezervuarin e fshatit Novosejë.

I riu ka gjetur vdekjen teksa ka hyrë në një rezervuar për t’u larë.
Ndërkohë sot ai është përcjellë në banesën e fundit, siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme të mbërritura në redaksinë.

Mesazhi i plotë:

Varrim I 19-Vjeqarit Sejmir Bajrami nga Fshati Borje Komuna Kukes , qe u mbyt dje ne Liqenin e Novosejes .

Allahu ishalla e ka Shperbly me Xhennet 🤲🤲🤲

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0