Nëna e tij e ka ditëlindjen, Meda zgjedh fjalët me të ëmbla në urimin e tij

HomePolitike

Nëna e tij e ka ditëlindjen, Meda zgjedh fjalët me të ëmbla në urimin e tij

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari tejet i njohur kosovar që për publikun u bë i njohur me emrin artistik, Meda.

Që në daljen e parë ai u bë i preferuari i publikut, përcjell ORAinfo.

Meda është shumë i përfolur edhe për jetën private të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Ai se fundmi ka publikuar një foto me nënën e tij, duke uruar për ditëlindjen e saj.

Meda ka zgjedhur fjalët me të ëmbla në ditëlindjen e nënës.

“Urime ditëlindjen nëna ime të uroj jetë të gjatë dhe të lumtur pranë neve, të duam”, ka qenë urimi i Medës për ditëlindjen nënës së tij. /ORAinfo/

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0