Ndryshimi drastik i Fifit, këngëtarja vjen në formë të jashtëzakonshme

HomeShowbiz

Ndryshimi drastik i Fifit, këngëtarja vjen në formë të jashtëzakonshme

Fifi ka ndryshuar drastikisht.

Ajo ka treguar vendosmëri në vendimin e saj për të hequr peshën e tepërt, këngëtarja në paraqitjen e fundit ka mahnitur.

Në foton e publikuar mund ta shohim këngëtaren në një formë të jashtëzakonshme trupore, dhe tani lirisht mund ta fusim në listën e artiste me vijat më të përkryera.

Për ndryshe, ‘Pa gajle’ titullohet projekti i saj i fundit i punuar në bashkëpunim me Young Zerkan.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0