Ndodhe një grabitje e armatosur në Ferizaj

HomeUncategorized

Ndodhe një grabitje e armatosur në Ferizaj


Një person i dyshuar, nën kër cënimin e a rmës dhe i maskuar, ka kryer një gr abitje në Ferizaj.

I dyshuari ka arritur t’i përvetësojë një shumë të parave dhe dy telefona celularë nga viktima, transmeton IndeksOnline.

Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur të premten në orën 00:15 ku i dyshuari ka arritur të ikë nga vendi i ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore të cilat po merren me hetimin e gr abitjes./IndeksOnline/

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore të cilat po merren me hetimin e gr abitjes./IndeksOnline/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0