Ndodh edhe kjo: Politikani serb rrah me raketë të tenisit pronarin e një klinike në Beograd

HomeAktualitet

Ndodh edhe kjo: Politikani serb rrah me raketë të tenisit pronarin e një klinike në Beograd

Lideri i Partisë Liberal Demokrate në Serbi, Çedomir Jovanoviq, ka rrahur me raketë të tenisit pronarin e një klinike private për terapi fizikale, ka bërë të ditur “Blic”.Incidenti ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në Beogradin e Ri, para Klinikës të të sulmuarit.
Sipas pronarit të klinikës, Jovanoviq ka dalë nga një makinë me ngjyrë të zezë dhe e ka sulmuar me raketë të tenisit.

Ndërkohë, sipas gazetës “Blic” po hetohet nëse Jovanoviq ka thyer karantinë, meqë deri vonë ishte i shtruar në spital për shkak të infektimit me koronavirus.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0