Ndeshje në mes dy automjete në hyrje të Prishtinës, krijohen kolona

HomeAktualitet

Ndeshje në mes dy automjete në hyrje të Prishtinës, krijohen kolona

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 16:00 në hyrje të Prishtinës, më saktësisht te rrethi “Te Ismeti”, shkruan IndeksOnline.

Një kombi dhe një makinë janë aksidentuar pikërisht në rreth.

Si pasojë e kësaj, janë krijuar kolona të shumta në këtë drejtim.

Nuk raportohet për të lënduar./IndeksOnline/

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 16:00 në hyrje të Prishtinës, më saktësisht te rrethi “Te Ismeti”, shkruan IndeksOnline.

Një kombi dhe një makinë janë aksidentuar pikërisht në rreth.

Si pasojë e kësaj, janë krijuar kolona të shumta në këtë drejtim.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0