Ndërron jetë zyrtarja e MASHT

HomeAktualitet

Ndërron jetë zyrtarja e MASHT

Sot ka ndërruar jetë zyrtarja dhe punëtorja shumëvjeçare e Ministrisë së Arsimit, Besa Halimi Zagragja.Lajmin publik e kanë bërë familjarët e saj në rrjetet sociale.Njoftimi:

Të dashur familjarë dhe miq,
Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot na la më e dashura jonë BESA HALIMI-ZAGRAGJA.Varrimi do të bëhet sot në ora 15:00, në varrezat e Prishtinës.

Për shkak të pandemisë, varrimi do të bëhet me pjesëmarrjen e famijarëve dhe miqve të afërt.Edhe e pamja do të kufizohet brenda familjarëve dhe miqve të afërt, tri ditë nga dita e nesërme. Për të gjithë të tjerët, pranojmë ngushëllime nëpërmjet telefonit ose rrjeteve sociale.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0