Najada Çomo i kërkon falje publike bijës: E mbyllur në dhomë vetëm, plot me lot mendova që…(Foto)

HomeAktualitet

Najada Çomo i kërkon falje publike bijës: E mbyllur në dhomë vetëm, plot me lot mendova që…(Foto)

Shefja e Infektivit, Najada Çomo ka disa muaj që qëndron pranë pacientëve të infektuar me Covid, ndonëse dëshiron të jetë pranë familjes. Ditën e sotme, ka bërë një shkrim në Facebook ku i kërkon falje të bijës që nuk ishte pjesë e festës së saj për ditëlindje.

Shefja e Infektivit tregon se edhe kur bëhet fjalë për të qenë pranë familjes, i jep rëndësi profesionit dhe pandemisë me të cilën po përballet vendi.
“Zemer,, e di qe u trishtove, qe nuk erdha, edhe per 1 ore ne festen per ditelindjen tende qe eshte me e bukura per mua,por e mbyllur ne dhome vetem, sigurisht me lot, plot,

Mendova qe duhet ti sherbej pacienteve Covid, Ju lashe vetem e di,, ty edhe babin,,, E bukur , Greis, Vetem Vite te Bukura, te uroj ne Jete,, Mami te do Shume”, shkroi Najada Çomo.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0