Mulla Osmani “godet“ Naim Tërnavën: Ky rrjet dallavergjinjësh mban peng BIK’un që sa vjet!

HomeAktualitet

Mulla Osmani “godet“ Naim Tërnavën: Ky rrjet dallavergjinjësh mban peng BIK’un që sa vjet!

Hoxha nga Drenasi Osman Musliu ka thënë se kundërshtitë e tij ndaj krerëve të Bashksisë Islame i kushtuan edhe me pas oja fízíke. Ai ka thënë se pikërisht ngritja e zërit “ndaj dukurive negative dhe çorodítjeve brenda Bashkësisë Islame. “Në vazhdën e këtyre padrejtësive ndaj meje nga kreu i BIK-ut dhe disa servílëve të tyre të cilët i përdorin si mashë mé póshté ndíqní postímín e Mulla Osmanit.

“Sa i përket pretendimeve se unë qenkam uzurp ues i një zyreje brenda objektit të BIK-ut mund të them se këto janë shpífje të ulëta dhe qesharake.

https://www.facebook.com/osman.s.musliu/posts/3517753038290383

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0