‘Mu bënë sytë xixa’, flet prifti 80 vjeçar që u rr ah me hekur: Më tha policia fale, dhe unë e fala

HomeAktualitet

‘Mu bënë sytë xixa’, flet prifti 80 vjeçar që u rr ah me hekur: Më tha policia fale, dhe unë e fala

Përfaqësuesi i Kishës Ortodokse në Lezhë, Koço Kapedani, i cili u dh unua disa ditë më parë, ka folur për mediat, ndërsa ka treguar gjithë ngjarjen.

Kapedani tregon se ishte një punonjës i një firme që po ndërton një rrugë në lagjen ‘Gurra’ të qytetit të Lezhës, ai i cili e ka g od itur duke i lënë shenja të dukshme në syrin e djathte.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0