Mrekullitë e Tamarës, kryeministri Rama vazhdon të promovoj vendet turistike

HomeEkonomi

Mrekullitë e Tamarës, kryeministri Rama vazhdon të promovoj vendet turistike

Tamara dikur ishte një vend i braktisur dhe jo shumë i vizituar.

Por, sot ky vend është shndërruar në një kënd mahnitës turistik.

Bukuritë madhështore të këtij vendi i ka prezantuar sot kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Linku i videos i publikuar nga Edi Rama:

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/228959088104338/?v=228959088104338

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0