Morena Taraku pozon gjysmë e zhveshur duke e pastruar makinën

HomeShowbiz

Morena Taraku pozon gjysmë e zhveshur duke e pastruar makinën

Morena Taraku është shfaqur tejet joshëse.
Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, së shpejti do të vijë me këngë të re.

Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi.
Derisa pop resin për lansimin e këngës, Morena dhe Stresi po shpërndajnë në rrjetet e tyre sociale foto nga xhirimet e klipit.

Së fundmi Morena e ka publikuar një foto ku shfaqet provokuese mbi makinë duke e pastruar atë.

https://www.instagram.com/p/CEgvc-Alf6O/?utm_source=ig_embed

Bashkohuni ne grupin tone ne facebook.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0