Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës(FOTO)

HomeShowbiz

Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës(FOTO)

Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku, ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në instagram ku shihet se i ka hequr jelekët.

Ajo nuk ka zbuluar se ku është duke i kaluar pushimet por në përshkrimin e fotografisë ka shkruar “Some Vitamin D”.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, së shpejti do të vijë me këngë të re.

Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi.

Bashkohuni ne grupin e facebook Gazeta Lajmi.

https://www.instagram.com/p/CEmScgdl_IN/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0