Morena Taraku i del në krah Jakup Krasniqit

HomeAktualitet

Morena Taraku i del në krah Jakup Krasniqit

Tashmë një numër i madh i shqiptarëve kanë shprehur në rrjetet sociale mbështetjen e tyre për të akuzuarit e Gjykatës Speciale, për krime lufte.

Jakup Krasniqi, Hashim Thaçi, Kadri Veseli e Rexhep Selimi janë vetëm disa nga emrat që së fundmi iu konfirmua aktakuza dhe u nisën për në Hagë, ku edhe po bëhet gjykimi.

Edhe emra të njohur nga estrada shqiptare po përdorin ndikimin e tyre në rrjetet sociale, për të shprehur mbështetjen për të akuzuarit.

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, shpërndau të mërkurën në InstaStory një fotografi, ku shfaqej fjalimi i Jakup Krasniqit, të thënë në Hagë gjatë këtyre.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0