Morena harron miliarderin iranian, publikon bisedat me partnerin e saj të ri

HomeShowbiz

Morena harron miliarderin iranian, publikon bisedat me partnerin e saj të ri

Disa ditë më parë, disa faqe në “Instagram” kanë publikuar biseda ku tregonin se kishin folur me Morena Tarakun, por këngëtarja i përgënjeshtroi dukë thënë se janë të sajuara dhe se tashmë ajo po shijon një romancë.

“Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot”, ka shkruar ajo në një postim në “Instastory”.

Së fundmi ajo ka bërë screen shot një bisedë telefonike me partnerin e saj në mbrëmje dhe e ka publikuar në “Instastory”. Krahas fotos ajo shkruan të dua.

Rikujtojmë se dikur, Morena ka qenë në një lidhje dashurie me miliarderin iranian , Sasha Sobhan, por brenda disa muajsh ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Sasha është djali i ish-amabasadorit iranian në Venezuelë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0