Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda “pasuri”

HomeSociale

Morën me qera garazhin që rrinte mbyllur prej kohësh, çifti gjen brenda “pasuri”

Një çift ka marrë me qera një garazh në Amerikë, por i ka rënë “jackpot”.Kjo pasi brenda në garazhin që kishte kohë që nuk hapej nga kompania që e kishte në dorëzim, kanë gjetur një sasi të madhë monedhash futur në një bidon të madh uji.Ata i kanë dërguar për numërim dhe kanë zbuluar se brenda gjendeshin 2,600 dollarë monedha.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0