Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrë nojat në qytetin Izmir (VIDEO)

HomeAktualitet

Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrë nojat në qytetin Izmir (VIDEO)

Momente emocionuese ato kur një vajzë, nxirret e gjallë nga rr ënojat e një pallati të shembur në Izmir.
Duartrokitje dhe brohoritje nga të pranishmit në momentet kur ajo është shpëtuar dhe u dërgua për ndihmë mjekësore.

Ekipet e kërkim shpëtimit ndodhen në terren në Izmirin e go ditur rëndë nga tërmeti i fortë mesditën e kësaj të premte.

Raportohet se ka shumë persona që kanë mbetur të bllokuar nën rr ënoja.
Ekipet e kërkim shpëtimit ndodhen në terren në Izmirin e go ditur rëndë nga tërmeti i fortë mesditën e kësaj të premte.

Raportohet se ka shumë persona që kanë mbetur të bllokuar nën rr ënoja.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0